Науково-практичний семінар «Місцевий туризм»

Науковим товариством «Наука майбутнього» Мукачівського державного університету в першій половині листопада проведено загальноуніверситетський семінар «Місцевий туризм».
На заході були представлені роботи студентів МДУ: Вікторії Фізер (ПО-1) «Ужгород», Анастасії Ряба (Т-31) «Рівне», Божени Антуніної (ГРС-31) «Борислав», Ольги Дзямко (ПП-1) «Чинадієво», Еріки Кіш (ГРС-31) «Нестандартний Виноградів», Ольги Чистогорської (ГРС-31) «Трускавець».
У презентаціях, представлених студентами, висвітлено відомі туристичні принади міст України, цікаві туристичні місця, які відомі здебільшого лише місцевим мешканцям.
У зв’язку з великою кількістю робіт, НТ МДУ «Наука майбутнього» буде проведено другий етап науково-практичного семінару в другій половині листопада.