Науково-практичний семінар «Публікація наукового доробку у виданнях Web of Science: практичні поради»

18 вересня в Мукачівському державному університеті проходив науково-практичний семінар « Публікація наукового доробку у виданнях  Web of Science: практичні поради».

Експерт інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання американської компанії Clarivate Analytics, к.б.н. Тихонкова І.О. в своїй доповіді висвітлила питання, які турбують багатьох науковців та видавців.

Особливу увагу спікер приділила критеріям пошуку наукових журналів, можливостям опублікування та звернула увагу науковців на «хижацькі» журнали, які останнім часом з`являються в повідомленнях про друк.

Семінар пройшов цікаво та змістовно, науковці Мукачівського державного університету знайшли відповіді на актуальні для них питання.

Ректор МДУ Т.Д. Щербан подякувала експерту за плідну зустріч та побажала науково-педагогічним працівникам нових публікацій у відомих, авторитетних журналах, адже це не лише нормативна вимога МОН України, а й оприлюднення власних здобутків у визнаних міжнародною науковою спільнотою виданнях.

Презентацію семінару можна подивитись на сайті бібліотеки та за посиланням https://www.dropbox.com/s/2tarhj7n4yhsbui/Mukachevo.pdf?dl=0