Науково-технічна конференція

Циклова комісія професійних дисциплін «Електротехніка та електротехнології» Виноградівського державного коледжу МДУ 23 листопада 2017 року провела чергову науково-технічну конференцію на тему «Новини енергетики та енергозбереження 2017» .
Мета конференції – обговорення проблем та перспектив розвитку використання відновлюваних джерел енергії, електро- і біоенергетичних ресурсів, тепла землі і теплопостачання країни за рахунок енергії сонця, вітру, гідроенергетичних ресурсів, а також реалізації заходів для енергозбереження та енергоефективності.
Студенти під наставництвом викладачів спецдисциплін розкрили теми «Найвидатніші відкриття Миколи Тесли» (Любка Іванна – ЕП-31), «АЕС та їх вплив на навколишнє середовище» (Васін Олександра – ЕП-41), «Енергія сонця» (Олашин Едгар та Довжанин Олександр – ЕП-41), «Сонячні електростанції» (Боршош Іван – БМ-31), «Альтернативні способи добування електричної енергії» (Гейруш Ріхард, Декет Едуард – БМ-31), «Досягнення кріоелектроніки» (Мороз Іван – ЕП-31), «Розвиток районних електричних мереж» (Попович Іванна – ЕП-31).
В конференції взяли участь: Й.Й.Іваніга – директор Виноградівського державного коледжу МДУ, Я.І.Никорчук – заступник директора з навчальної роботи, Є.М. Чутора – голова циклової комісії професійних дисциплін, викладачі та куратори, студенти І –ІV курси спеціальностей «Електропостачання» та «Будівництво, монтаж і експлуатація ліній електропередачі».
Учасники конференції мали змогу ознайомитися з новітніми розробками в галузі енергетики та обговорити актуальні питання сьогодення.