НАУКОВУ БІБЛІОТЕКУ МУКАЧІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВІДВІДАЛИ УЧНІ 10-Х КЛАСІВ МУКАЧІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

31 травня Наукова бібліотека Мукачівського державного університету зустрічала нових відвідувачів – учнів 10-х класів Мукачівського ліцею Мукачівської міської ради Закарпатської області.

Провідні фахівці бібліотеки Бабіля М.В., Гульпа Н.І., Сабов Я.М. підготували цікаву ознайомчу екскурсію по науковій бібліотеці університету.

Учні були приємно вражені сучасними  технологіями, які запроваджені в роботу бібліотеки, мали змогу побачити процес видачі літератури за допомогою штрих-кодів та електронного підпису; відчули перевагу електронного каталогу над традиційним, відвідали читальний зал, в якому для користувача надано вільний доступ до Інтернет, ознайомились з інформаційним центром, в якому здійснюється пошук літератури, опрацювання видань та активна підготовка наукових публікацій, рефератів та інших наукових робіт.

Дякуємо класним керівникам Чечур М.М., Старобрянській О.В., Гурзан О.О. та учням ліцею за візит, сподіваємось на нові зустрічі у стінах наукової бібліотеки вже в якості наших студентів!