Навчаючись в Польщі, студенти Мукачівського державного університету відвідали Мілан

Поєднувати навчання і подорожі цілком можливо. Особливо для студентів Мукачівського державного університету, які проходили семестрове стажування за Програмою міжнародної академічної мобільності у Академії імені Яна Длугоша в місті Ченстохова (Польща). Студенти спеціальності «Філологія (англійська)» здійснили мандрівку у місто Мілан, яке є не лише великим туристичним центром Італії, а й світовою столицею моди. Подорож була нетривалою, але дуже насиченою. Студенти гуляли старими вуличками, відвідали Собор Duoumodi Milano, Galleria Vittorio Emanuelе, куштували італійську піцу, а також спостерігали Альпи з борта літака. Візит до міста залишив незабутні враження студентам та збагатив їхній туристичний досвід.