Нестандартний урок угорської літератури

У гуманітарно-педагогічному коледжі МДУ уроки проводять не тільки традиційно, а і у різних формах. Так, 8 листопада, в честь 200-річчя з дня народження угорського поета Оронь Яноша та 140-річчя з дня народження яскравого представника течії символізму поета Оді Ендре у конференційній залі коледжу був проведений нестандартний урок угорської літератури. Урок було проведено викладачем угорської мови та літератури Ковтун Й.В. зі студентами ІІ-З, ІІІ-З та ІV-З курсів. На уроці були присутні гості з міста Ужгород, члени спілки письменників угорської общини Дупко Юрій та Марчак Гергей. Дупко Юрій – головний редактор видавництва «Інтермікс», розповів про нові видання журналу «Разом», про сучасних письменників та поетів, які друкують свої твори та статті у даному журналі. Одним з таких молодих талантів є Марчак Гергей – молодий поет та композитор, який вчиться в Дебрецені. Він зачитав декілька своїх віршів та виконав пісню.
У атмосфері довірливого, щирого спілкування проходив урок, гості та студенти обмінювались знаннями, читали вірші Оді Ендре та баллади Оронь Яноша. Талановитих студентів, які пишуть вірші гості закликали до співпраці: просили свої творчі наробки відправляти на електронну пошту видавництва, які будуть проаналізовані, оцінені і надруковані у журналі.