Нічний замок Паланок

20 вересня була організована екскурсія «Нічний замок Паланок» для студентів факультету туризму і готельно-ресторанного бізнесу та гуманітарного факультету.

Замок є унікальним зразком середньовічної фортифікаційної архітектури з поєднанням різних стилів. Його велич заворожує з першого погляду. Крокуючи таємничими сходами замку, який є свідком багатьох минулих подій, студенти із захопленням слухали розповідь екскурсовода про минуле історичної пам’ятки м. Мукачева.

Театралізована форма екскурсії, багатовікова велич замка, панорама нічного міста викликали незабутні враження та емоції у студентів та викладачів Мукачівського державного університету.

Замок Паланок – просто неймовірний. Побувавши там раз, хочеться повернутися туди ще раз і ще раз.

Щиро вдячні організатору заходу Адаменку Максиму та керівництву Мукачівського Історичного музею «Замок Паланок».