Обласні змагання з легкоатлетичного кросу

Згідно «Програми універсіади Закарпатської області серед ВНЗ ІІІ–IV рівнів акредитації» 25 жовтня в Мукачеві відбулася першість з легкоатлетичного кросу.

Після проведення змагань серед студентів МДУ була сформована збірна команда на першість області у такому складі: Любежаніна Богдана, Горват Малена, Бобуська Ярина (збірна дівчат) та Грещук Даніель, Більце Іван, Мигович Павло (збірна юнаків).

Жінки змагались на дистанції 1 км. За результатами забігів найкращий результат показала студентка 3 курсу педагогічного факультету Любежаніна Богдана.

У легкоатлетичному кросі на дистанції 2 км серед чоловіків найуспішнішим виявився студент 1 курсу факультету економіки, управління та інженерії Грещук Даніель.

За результатами змагань збірна команда МДУ під керівництвом доцента Гавришко С.Г. та старшого викладача Мороза Ф.В. посіла 4  загальнокомандне місце.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів!!!

Доц., канд.н. з фіз-вих. та спорту Гавришко С.Г.