«OPEN DAYS – MSU!!!» – 2 «LES JOURS OUVERTES – UEM!!!» – 2 «GIORNALI APERT – MSU!!!» – 2

І знову в Мукачівському державному університеті гості. Цього разу до ВУЗу завітали студенти з Виноградівського коледжу МДУ, Державного навчального закладу «Мукачівський центр професійно-технічної освіти», Вищого професійного училища №3, а також ДПТНЗ «Мукачівський професійний аграрний ліцей імені Михайла Данканича».
З вітальним словом перед присутніми виступили проректор з науково-педагогічної роботи, професор Папп В.В., а також директор ВТК МДУ Іваніга Й.Й. На цій зустрічі присутні познайомились з особливостями навчання у вузі, відповідальний секретар Приймальної комісії МДУ проінформувала про особливості вступу до нашого закладу.
Студенти вузу цікаво розповіли присутнім про міжнародні студентські проекти та «польське» життя студентів в межах проекту студентської мобільності, а також підготували міні-концерт. Гостей вітали музичними номерами Григорій Чепура, Анжеліка Лучка, Олександр Ференцик, Аліна Богдан, власні вірші декламувала Марина Савчук. Зацікавив присутніх показ колекції студентського будинку моди. Ведучі заходу – КВН команда «КалаМДУ» – також показали гумористичний мініатюри.
Під час зустрічі гості у неформальній обстановці поспілкувалися зі студентами та викладачами Мукачівського державного університету.
Такі зустрічі вкотре довели, що МДУ відкритий для вступників!