«OPEN DAYS – MSU!!!» «LES JOURS OUVERTES – UEM!!!» «GIORNALI APERT – MSU!!!»

У середу, 11 жовтня 2017р. у Мукачівському державному університеті відбувся День відкритих дверей. До великої залу університету завітали майбутні вступники з Мукачівського гуманітарно – педагогічного коледжу МДУ.
Знайомство з МДУ розпочалося з перегляду невеличкого презентаційного фільму про університет.
Присутніх тепло привітала ректор, професор Щербан Т.Д., яка зазначила, що Мукачівський державний університет, є одним з провідних регіональних вищих навчальних закладів, що готує спеціалістів для освітніх закладів області.
Директор Мукачівського гуманітарно-педагогічного коледжу Кушнір І.І., наголосив, що коледж є структурним підрозділом університету, а його випускники мають можливість продовжити навчання в стінах рідного університету.
Детальніше про спеціальності МДУ та можливості вступу для здобуття основної і додаткової спеціальності учасникам зустрічі розповіла відповідальний секретар приймальної комісії Медвідь Л.І.
Про особливості Європейської студентської мобільності МДУ власними враженнями поділилися учасники проекту «Подвійні дипломи» – Лабош К. та Сочка Л. та головний координатор семестрової академічної мобільності Смочко Н.М.
А найголовніше, наші гості мали можливість отримати повне уявлення про життя студентів МДУ під час міні – концерту.
Під час зустрічей з деканами, завідувачами кафедр, викладачами та студентами вступники мали можливість ознайомитися з історією та життям кожного окремого факультету, кафедри та дізнатися про особливості освітнього процесу.
Чекаємо на Вас наступного Дня відкритих дверей МДУ, який відбудеться 18 жовтня 2017 року.