Оригінали документів прийматимуть довше: вступники, що отримали рекомендацію на бюджет, зможуть принести документи до Мукачівського державного університету до 18 години 5 серпня 2017 року

Для вступників, що отримали рекомендацію до зарахування на бюджет, прийом оригіналів документів у приймальну комісію Мукачівського державного університету продовжено до 18 години 5 серпня 2017 року (Лист МОН №1/9-427 від 04.08.2017 року).

Списки зарахованих, що виконали усі вимоги до зарахування та вчасно подали оригінали документів до приймальної комісії МДУ, будуть оприлюднені не пізніше 12 години дня 7 серпня 2017 року.