30-31 січня у стінах Мукачівського державного університету відбувся захист дипломних робіт магістрами, які навчалися за освітньою програмою «Фінанси і кредит» в рамках спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Дана освітня програма забезпечує ринок регіону фахівцями, здатними комплексно підходити до вирішення питань фінансового управління.

Практичний досвід, набуті компетентності, знання в галузі фінансів та кредиту, страхової справи, банківського менеджменту зумовили вибір тем дипломного дослідження та захист, високий рівень якого відмітив голова Екзаменаційної комісії, директор Ужгородського торгово-економічного інституту КНТЕУ, професор Гаврилко Петро Петрович.

Викладачі кафедри фінансів щиро бажають випускникам наснаги у професійній діяльності, блискучого кар’єрного росту та захоплення від життя!