Педагогічна практика студентів напряму підготовки «Професійна освіта. Економіка»

Педагогічна практика –  це важлива складова частина навчально-виховного процесу. Вона забезпечує поєднання теоретичної підготовки майбутніх викладачів з їх практичною діяльністю в педагогічному закладі, сприяє формуванню творчого відношення майбутнього спеціаліста до педагогічної діяльності.

Студенти IV курсу Мукачівського державного університету напряму підготовки «Професійна освіта. Економіка» проходять педагогічну практику на базі Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Мукачівської міської ради Закарпатської області.

Під час проходження практики студенти відвідують уроки економіки в школі, а також самостійно проводять пробні та залікові заняття, виховні заходи з учнями. Такий вид навчально-педагогічної роботи надає студентам можливість спробувати себе в ролі вчителя економіки, навчитися оцінювати, аналізувати та проводити уроки відповідно до педагогічних вимог. Також, це чудова нагода для психологічної адаптації студентів до реальних умов праці в майбутньому.