Перший крок до співпраці

21 квітня 2017 року в Мукачівському державному університеті відбулася зустріч за «круглим столом» між ректоратом закладу та представниками вітчизняних та закордонних делегацій – учасників I Міжнародної науково-практичної конференції «Мистецька освіта в європейському соціокультурному просторі ХХІ століття».

Закордонні делегації були представлені професорсько-викладацьким складом провідних університетів Східної Європи, а саме:
Дебреценський університет (Дебрецен, Угорщина);
Явор Андраш, професор, Dr, перший заступник ректора ;
Барта Елек, професор, Dr, заступник ректора з освітньої роботи;
Дуффек Міхай, професор, Dr, декан факультету музичного мистецтва;
Ніредьгазький університет (Ніредьгаза, Угорщина);
Ференціне Ач Ілдіко, Dr, заступник ректора з освітньої роботи, директор Інституту музики;
Вища школа суспільних наук «Педагогіум» (Варшава, Польща):
Каріна Шафранська, доктор педагогічних наук, професор;
Єва Малаховська, доктор педагогічних наук.

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова представляла Ольга Петрівна Хижна, професор, доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики музичної освіти, хорового співу і диригування факультету мистецтв імені А.Т.Авдієвського.
У рамках зустрічі пройшов перший етап переговорів щодо налагодження майбутньої співпраці у сфері науково – дослідної діяльності та вищої освіти Мукачівського державного університету з європейськими вищими навчальними закладами.