Першокурсники Мукачівського державного університету ознайомились з можливостями сучасної університетської бібліотеки

Традиційно, на початку нового навчального року, у вересні, в науковій бібліотеці Мукачівського державного університету проводяться бібліотечні уроки для студентів 1 курсу денної форми навчання.

Провідні фахівці ознайомили студентів із структурою бібліотеки, її фондом, графіком роботи, онлайн-послугами та іншими можливостями сайту бібліотеки. Особливу зацікавленість у студентів викликала інформація про нові послуги, які запроваджені у бібліотеці: віртуальна довідка, дистанційне замовлення електронних документів, тестові доступи до електронних читальних залів, нічний абонемент, інформаційна система «УФД/Бібліотека», інституційний репозитарій та інші новітні інформаційні технології. Студенти спробували самостійно здійснити пошук необхідних для роботи джерел та відчули перевагу електронної системи пошуку над традиційною.

Цьогоріч на уроки завітало більше 500 студентів напрямів підготовки: «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа», «Музеєзнавство, пам`яткознавство», «Географія» «Готельно-ресторанна справа», “Туризм”, “Професійна освіта (Економіка)”, «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Музичне мистецтво», «Філологія (англійська)», «Практична психологія», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Проектування взуття та галантерейних виробів», «Професійна освіта (Дизайн)», «Маркетинг», «Менеджмент і адміністрування”, а також студенти напрямів підготовки «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Музичне мистецтво» за скороченою програмою. Студентам 1 курсу видано більше 3 000 примірників навчальної літератури на І семестр 2018/2019 н.р. на традиційних та електронних носіях.

Категорії: Наукова бібліотека МДУ