Підготовка вчителя початкової школи в контексті сучасних змін в освіті

26 вересня 2017 року науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методики початкової освіти і студентами ОС «бакалавр» спеціальності «Початкова освіта» МДУ було проведено науково-методичний семінар «ПОЧАТКОВА ШКОЛА В КОНТЕКСТІ СУЧАСНИХ ЗМІН». До участі в семінарі долучилися викладачі та студенти Гуманітарно-педагогічного коледжу Мукачівського державного університету.

З вітальним словом виступила доктор педагогічних наук, декан педагогічного факультету МДУ Фізеші О.Й. Перспективи підготовки вчителів початкових класів у контексті Нової української школи окреслила доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методики початкової освіти Товканець Г.В. Про особливості підготовки студентів в умовах коледжу зазначили у своїх виступах заступник директора з навчальної роботи ГПК МДУ, кандидат педагогічних наук Тягур В.М., заступник директора з виховної роботи ГПК МДУ Паук М.М. Модераторами заходу були кандидат педагогічних наук, доцент Лалак Н.В. та кандидат педагогічних наук, доцент Лавренова М.В.

Викладачі разом зі студентами прийняли участь в обговоренні Закону України «Про освіту», Концепції «Нова українська школа» та визначили стратегічні шляхи і перспективи у підготовці вчителів початкових класів в умовах сучасних змін в освіті.

У виступах учасників семінару наголошено на ступеневості вищої освіти, необхідності компетентнісного підходу у підготовці вчителя початкової школи, на співпраці коледжу та університету у формуванні особистості майбутнього фахівця.