Поїздка до Львову

Студенти ІІ-Н курсу гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ разом зі своїм курсовим керівником Король Н.В. 11 листопада відвідали історичне місто Львів. Студенти ознайомились з старовинною архітектурою міста, побували у оперному театрі, історичному музеї, майстерні шоколаду та солодкій майстерні карамелі, прогулювались площею Ринок та затишними вуличками міста. Вражень від поїздки у коледжан залишилось дуже багато і це тільки позитивні враження. Їх зачарувала краса Львова, його історія, архітектурні пам’ятки та атмосфера затишку, яка панує на вулицях міста.