Поділитися добром і допомогти іншим

З давніх-давен Мукачево славилося своїми різдвяними ярмарками. Тисячі людей приїздили із різних країн для того, щоб купити подарунки та подарувати рідним радість. Підтримали цю традицію і студенти педагогічного факультету Мукачівського державного університету, групи ПО-2сп. Вони охоче долучилися до організації новорічного ярмароку у приватному навчальному комплексі «Емануїлл».
На ярмарку можна було придбати новорічні іграшки, мініатюрні ялинки, різні дрібнички хенд-мейд, домашню випічку та смачні напої.
Неповторну атмосферу створювали позитивні та яскраві мультиплікаційні герої, котрі розповідали про ярмарок та фотографувались з усіма охочими.
Побувати у ролі продавця міг кожен учень. Школярі купували іграшки та солодощі дуже активно.
До цієї доброї справи долучалися всі охочі, адже виручені кошти були передані хворим дітям, що навчаються у цьому закладі.

Студенти групи ПО-2сп