Подорожі в дику природу – тренд закарпатського туризму

Світ дикої природи таємничий  і прекрасний завжди – і в моменти своїх грізних проявів, і в хвилини спокою. Він притягає, вабить, манить і зачаровує.

На території Закарпатської області немало унікальних територій, де збереглася природа в дикому недоторканому стані. Саме такі території ваблять туристів (переважно жителів великих і малих міст, які дедалі гостріше відчувають свою відірваність від природи і потребують доторкнутися до неї) є перспективними для розвитку різних видів спеціалізованого туризму, в більшості – природничого (екологічного) туризму.

Розширює свій рекреаційний потенціал і відкриває нові території «недоторканої» природи для туристів одне з найбільших в Україні Великобичківське лісомисливське господарство (керівник Ю.М.Сойма). Весною 2017 р. на його території  почалися активні роботи з прокладання екологічного маршруту та розбудови необхідної туристичної інфраструктури. За короткий час працівники лісгоспу проклали перші траси запланованого маршруту територію, встановили містки та кладки на екологічній стежці, відновили джерела питної води.

До трасування туристичного маршруту долучилися і науковці Мукачівського державного університету. У розробці зазначеного туристичного маршруту, його картографічного та інформаційного забезпечення разом з працівниками лісомисливського господарства взяли активну участь викладачі кафедри туризму і рекреації. Новий туристичний маршрут буде проходити пересічною місцевістю з перепадами висот від 1510 до 600 м, включатиме шість відрізків різної складності із загальною протяжністю близько 20 км. Маршрут буде промарковано з врахуванням європейських вимог. На ньому передбачено створити місця для короткочасного та тривалого відпочинку, майданчики для огляду краєвидів, альтанки різної місткості та призначення, рекламно-інформаційні щити з коротким описом місця зупинки. На маршруті можна буде помилуватися краєвидами недоторканої природи, спостерігати за дикими тваринами та їх поведінкою. До зустрічі з природою!!!