ПОДЯКА ВІД ВИЩОЇ ШКОЛИ СОЦІАЛЬНИХ НАУК «PEDAGOGIUM»

Дирекція Інституту соціальної педагогіки вищої школи і суспільних наук «PEDAGOGIUM» у Варшаві висловлює щиру подяку за можливість надану дослідникам Інституту: професору Ірені Мудрецькій, доктору Карині Шафранскій та магістру Єві Малашовскій, прийняти участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Мистецька освіта в європейському соціокультурному  просторі XXI століття», яка відбулася 20-21.04.2017 р. в м. Мукачеві.

Особлива подяка висловлюється організаторам конференції: завідувачу кафедри педагогіки музичної освіти доктору педагогічних наук Наталії Попович та кандидату педагогічних наук Антоніні Лендєл-Сяркевич за опіку про співробітників під час конференції і супутніх заходів.

Перебування співробітників Інституту в середовищі вчених Мукачівського державного університету та надання можливості дізнатися про українську культуру стало джерелом натхнення для співробітників Інституту: «Ми високо цінуємо можливість познайомитися з наступними викладачами університету: Сергієм Добошом, Євгенієм Мусійцем, Ярославом Біличко, Степаном Буркало, котрі своїм концертом у Філармонії репрезентували досягнення університету в галузі мистецької освіти. Концерт, на якому ми побували, подарував нам багато незабутніх відчуттів та емоцій».

Сподіваємося, що ця перша зустріч співробітників обох університетів стане початком подальшої плідної співпраці.