“Поезія -це стан душі..”

21 березня в Науковій бібліотеці Мукачівського державного університету

зібралися шанувальники поетичного слова

«Поезія – це стан душі….». Під такою назвою пройшли поетичні читання в Науковій бібліотеці Мукачівського державного університету.

Гості заходу поринули у світ поезії, весни, любові! Поезія об`єднала всі покоління, вірші лилися як один струмочок та зачаровували присутніх!

Студенти Мукачівського державного університету Віталій Горват, Савчук Марина презентували свої збірки, декламували улюблені вірші.

Старший викладач кафедри філології  Габовда Анжеліка Міланівна читала байку Лафонтена  французькою.

Родзинкою свята були вихованка та учні Навчально-виховного комплексу «Гармонія» Сабов Крістіна, Гранчак Юлія, Сабов Альбіна, учениця ЗОШ №20 імені О. Духновича Лендєл Василина.

Сподіваємось, що молоді поети своєю творчістю і ті, хто читали поезію зуміли проникнути в серця і душі присутніх, запалити в них незгасну свічку поезії, пробудити віру в добро.