Поезія – це завжди неповторність!

Справді філологічним святом закінчився перший весняний місяць для студентів Мукачівського державного університету.  27.03.2017 відбулося вже традиційне свято присвячене пропагуванню поезії іноземною мовою.
Адже, як пише Ліна Костенко:

«Поезія – це завжди неповторність,
Якийсь безсмертний дотик до душі…».

Саме такої концепції дотримано студентами кафедри англійської філології та викладання іноземних мов гуманітарного факультету на святі. Учасники заходу декламували англійською мовою різностильові жанри віршованих творів, такі як: балади, поеми, сонети та романси.

Музикальну ніжність та особливу атмосферу всім присутнім подарувала студентка 2 курсу ФА Анжеліка Лучка, яка а капела виконала сонет №90 У. Шекспіра.

Неймовірно позитивна атмосфера заходу надовго запам’ятається учасникам та гостям!