Польове практичне заняття

Географія є тією наукою, яку неможливо вивчити, не побачивши результати дії природних процесів на власні очі. Саме з цією метою робочим навчальним планом спеціальності «Географія» передбачається проведення польових лабораторних занять.

На одному з таких занять з дисципліни «Геологія загальна та історична» (викладач Медвідь Л.І.) студенти спеціальності «Географія»  (факультет туризму та готельно-ресторанного бізнесу) вивчали геологічну роботу поверхневих вод. Майбутні географи мали можливість ознайомитися з русловими процесами річки Латориці, вивчити будову долин річки Латориці з її терасами, побачити наслідки акумулятивної та денудаційної роботи річки, ерозійні процеси дна та берегів річища, спостерігати мандрування Латориці та процес формування стариць. Не залишилася поза увагою майбутніх фахівців географії і наслідки площинного водотоку та процеси яроутворення, літологічний склад гірських порід і особливості окремих мінералів, інформація про рослинний і тваринний світ території, і  безліч корисної інформації для поглиблення  студентами-географами фахових знань при вивченні своєї спеціальності.