Посвята першокурсників ” Туризм” та “Географія”

Вже традиційно посвячення у першокурсники Мукачівського державного університету спеціальності “Туризм” відбувається на найвищій вершині – горі Говерла ( 2061м), але в цьому році їх ряди поповнили першокурсники спеціальності “Географія”.
Здійснилася найпотаємніша та найзаповітніша мрія. Всі з гордістю можуть сказати “11 вересня 2017р ми підкорили Говерлу!”
Про цю знаменну дату їм нагадуватиме пам’ятний знак, отриманий після сходження на Говерлу.

Разом з першокурсниками вершину підкорили:

• декан факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу, доц., к.г.н Лужанська Т.Ю;
  • зав. кафедри туризму і рекреації, доц., к.г.н Машіка Г.В;
  • керівник групи, академнаставник, доц., к.г.н Смочко Н.М;
  • старший викладач кафедри Медвідь Л.І

Транспортування, проживання та харчування учасників сходження забезпечували старші викладачі кафедри Касинець О.В та Кампов Н.С

Дякуємо всім за неймовірні зусилля та отримані позитивні емоції!