Поєднання навчання з відпочинком

25 жовтня 2018 року студенти 1 курсу спеціальностей «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа», «Музеєзнавство та пам`яткознавство» разом з працівниками Наукової бібліотеки Мукачівського державного університету  відвідали Закарпатський музей народної архітектури та побуту та Ботанічний сад УжНУ.

Екскурсія – невід`ємна, вагома частина навчального процесу. Студенти набули нового досвіду, ознайомившись з архітектурними пам’ятками старовинного закарпатського села і зразками найдавніших і найбільш розповсюджених видів народного прикладного мистецтва; унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва, де зібрано понад 3 тисячі видів рослин з різних куточків земної кулі та просто чудово відпочили у колі друзів!

Категорії: Наукова бібліотека МДУ, кафедра суспільних дисциплін