Позакласний захід «Віртуальний телеміст Лондон – Париж»

Позакласний захід з англійської та французької мов відбувся 6 листопада 2017 р. у конференційній залі гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ. Англійська мова та культура була представлена студентами І-Ж курсу, французька – студентами ІV-Ж курсу.

Усний журнал дружньої зустрічі містив такі сторінки:

1) Цікаві факти про країну;
2) Подорож столицею;
3) Життя монархів;
4) Особливості національного гумору;
5) Народна традиція;
6) Поетична сторінка;
7) Пісенна сторінка.

Гості свята відкрили для себе багато нового про європейські країни, здійснили цікаву віртуальну подорож столицями Англії та Франції, дізнались з історії європейських монархів та скористались чудовою нагодою поспілкуватися у формі рольової гри з королевою Англії Єлизаветою ІІ.

Родзинкою заходу стали театралізовані дійства: особливості англійського чаювання та Свято Королів у Франції. Національний гумор кожної країни був відображений у тематичних скетчах.

Цікавий лінгвокраїнознавчий матеріал, поданий українською мовою, був зрозумілий для кожного присутнього. В той же час студенти продемонстрували володіння іноземною мовою у діалогічний сценках, а також дали можливість відчути красу іноземної мови у віршах та піснях.

Усе дійство супроводжувала яскрава презентація з фото та відеоматеріалами, гарна лірична музика допомагала створювати позитивний настрій. Свято залишило незабутні враження у всіх присутніх та стало ще одним стимулом для вивчення іноземної мови.