Практичне навчання з перших днів!

Початком навчання та активного студентського життя першокурсників спеціальності «Готельно-ресторанна справа» стала навчальна практика «Університетська освіта». Метою практики є підготовка студентів до навчання у вищому навчальному закладі відповідно до сучасної системи освіти та особливостей спеціальності зокрема, а також формування у студентів навичок самостійного й ефективного навчання у вищому навчальному.

В рамках практичного навчання студенти-першокурсники відвідали наукову бібліотеку МДУ, де їх ознайомили з історією, структурою підрозділу, його можливостями, з інноваційними формами роботи та он-лайн послугами. Не менш цікавими для студентів були екскурсії визначними історичними пам’ятками міста Мукачево, зокрема унікальним зразком середньовічної фортифікаційної архітектури з поєднанням різних стилів, Замком Паланком та підприємствами готельного та ресторанного господарства.

За результатами проходження практики студентами складено звіти, які вони представили та успішно захистили.