Екскурсійне практичне навчання

На курсах підготовки та підвищення кваліфікації працівників екскурсійного супроводу, при Мукачівському державному університеті, відбулося чергове практичне навчання. На цей раз маршрут був прокладений через Невицький замок, м. Перечин, Турянську долину до комплексу « Воєводино». Біля екскурсійних об’єктів було показано як користуватись методичними прийомами показу та розповіді, як правильно вибирати та показувати об’єкти. Окремо розкрили тему організації та проведення транспортних екскурсій різними видами транспорту для окремих категорій екскурсантів. Заняття проводили старші викладачі кафедри туризму та рекреації Мукачівського державного університету Медвідь Лариса Іванівна та Касинець Отокар Вікторович.