Практика – важливий етап у становленні молодого фахівця

Практика для студента – можливість випробувати себе за спеціальністю, отримати практичні навички та вміння.

Навчальну практику студенти Мукачівського державного університету спеціальностей «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа», «Музеєзнавство» проходили в Науковій бібліотеці Мукачівського державного університету, яка забезпечила виконання програми практики.

Під час проходження практики студенти набули навичок обслуговування користувачів, пошуку та обробки документів, ознайомились з новітніми онлайн-послугами, які пропонує бібліотека користувачам.

З метою розширення уявлення про спеціальність, студенти відвідали архів МДУ, архів управління соціального захисту населення, бібліотеку загальноосвітньої школи №2 ім. Т.Г. Шевченка, Мукачівську центральну районну бібліотеку, Музей прикладного мистецтва Закарпаття.

Під час практики студенти набули нового, важливого досвіду завдяки спілкуванню з фахівцями та виконанню практичної роботи.

В науковій бібліотеці МДУ

В архіві МДУ

В Мукачівській центральній районній бібліотеці

В бібліотеці загальноосвітньої школи №2 ім. Т.Г. Шевченка