Практикуючі психологи та студенти МДУ розглядали особливості використання метафоричних карт

Умови сьогодення вимагають використання нових психокорекційних технологій, які дозволяють в максимально короткі терміни отримати необхідні результати.
Метафоричні карти – це універсальний інструмент і помічник психолога, який базується на метафорі та використовується для діагностики, корекції, розвитку, розкриття творчих здібностей та коучингу.

Кандидат  психологічних наук, арт-тренер Підлипна Л.В. та арт-терапевт Ямчук Т.Ю. провели для студентів-психологів Мукачівського державного університету навчальний семінар «Особливості використання метафоричних карт у роботі психолога». Учасники семінару розглянули особливості використання метафоричних карт в консультаційній та психокорекційній роботі психолога, ознайомились з  видами метафоричних карт.