Презентація спеціальності «Музеєзнавство, пам’яткознавство» факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу Мукачівського державного університету

В рамках профорієнтаційної роботи кафедра суспільних дисциплін та фізичної культури презентували нову спеціальність «Музеєзнавство, пам’яткознавство». Майбутні студенти мають можливість здобути високваліфіковану освіту, яка здатна професійно надавати музейні та екскурсійні послуги, працювати із зібраннями культуриних цінностей, займатися експозиційною та науково-дослідною роботою. Фахівці з музеєзнавства та пам’яткознавства можуть займати посади: оцінювача-експерта; експерта з комплектування музейного та виставкового фонду; зберігача експонатів; зберігача фондів; екскурсознавця.