Пробні уроки з економіки для учнів шкіл

Студенти IV курсу Мукачівського державного університету, спеціальності «Професійна освіта. Економіка» у 2017 році започаткували проведення відкритих уроків з економіки для учнів шкіл.
7 листопада студентка Перевузник Таміла провела відкритий урок в 11-Б класі Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №13 на тему «Ринкове вирішення питань, що та як виробляти, для кого виробляти. Принцип «прихованої руки» ринку та ринкова конкуренція».
В ході проведення відкритого уроку студентка продемонструвала навички роботи з учнями, організаційні здібності та вміння подавати матеріал уроку з використанням технічних засобів навчання.
Щиро дякуємо вчителю економіки ЗОШ І-ІІІ ст. №13 м. Мукачева Пасічник Г.О. за співпрацю та допомогу у проведенні уроків з економіки!