Професія вихователя дітей дошкільного віку – це покликання

У кожної людини настає такий період, коли необхідно визначити пріоритети, цілі, вибрати професію.
Безсумнівно, професія вихователя дітей дошкільного віку – це покликання. Це нелегка професія, в яку не можна прийти просто так. Потрібно щиро любити дітей. Вихователь має приділити увагу кожній дитині, зрозуміти її внутрішній стан, звички, потреби. Та найголовніше – це завоювати довіру та любов вихованця.
Підготовку майбутніх вихователів дітей дошкільного віку здійснюють науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методики дошкільної освіти педагогічного факультету Мукачівського державного університету.
Студенти спеціальності «Дошкільна освіта» окрім навчальної діяльності також активно проводять дозвілля – беруть участь в організації та проведенні державних та професійних свят, флешмобах, концертах, театралізованих виставах, дискотеках, екскурсіях та спортивних змаганнях.
Пропонуємо добірку цікавих фрагментів з студентського життя.