Профілактика та протидія ВІЛ/СНІДу

15 травня 2018 року на виконання розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації та наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації «Про реалізацію в галузі освіти обласного комплексного плану заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2018 рік»  в Мукачівському державному університеті була проведена відкрита лекція «Профілактика та протидія ВІЛ/СНІДу».

Даний захід відбувся завдяки активній позиції керівництва Мукачівського державного університету.

Лекторами виступили завідувач відділу охорони праці Марія Гобрей, психолог кабінету «ДОВІРА» при Мукачівській центральній районній лікарні Людмила Колядко, та представник проекту «Профілактика ВІЛ-інфекції серед уразливих груп населення».

Студенти отримали інформацію про офіційну кількість ВІЛ-інфікованих на території міста Мукачево та Мукачівського району, основні шляхи передачі ВІЛ-інфекції.

В рамках даного заходу Закарпатський обласний благодійний фонд «РАДА ЖИТТЯ» передав до кабінету «ДОВІРИ» тест-системи для діагностики ВІЛ-інфекції та інформаційно-довідкові матеріали.