Профорієнтаційна робота

Важливою складовою функціонування вищого навчального закладу є профорієнтаційна робота.  Тому з метою спрямування та залучення до вступу випускників шкіл та професійних училищ кафедрою філологічних дисциплін та соціальних комунікацій  і кафедрою суспільних дисциплін та фізичної культури проведено профорієнтаційну роботу з молоддю в Хустському районі. Робочою групою відвідано Хустський медичний коледж, Хустський професійний ліцей, загальноосвітні школи в селах Іза, Нанково, Н.Селище, Копашнево, Липча. Випускники мали змогу почути детальну інформацію про Мукачівський університет, зокрема про наші спеціальності, факультети, освітні ступені, умови вступу. Окремо було наголошено на нових спеціальностях, відкритих в МДУ:  «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Музеєзнавство, пам’яткознавство».

Приємно, що молодь усвідомлює важливість правильного вибору професії, про що свідчить зацікавленість інформацією про наш університет та численні запитання щодо вступу на навчання в МДУ.

Курило О.Й., доцент кафедри філологічних
дисциплін та соціальних комунікацій МДУ