Проведення ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Текстильна та легка промисловість»

Вже вісімнадцятий рік поспіль на базі Київського національного університету технологій та дизайну проходить Всеукраїнська студентська олімпіада із спеціальності «Конструювання та технологія швейних виробів» та сімнадцятий рік поспіль — Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів».

На урочистому відкритті 17 квітня 2018 року зі вступним словом до учасників звернулась голова оргкомітету олімпіади, проректор з освітньої діяльності Гаркавенко Світлана Степанівна. Також учасників привітали декан факультету індустрії моди Зубкова Людмила Іванівна та голова журі олімпіади, завідувач кафедри технології та конструювання швейних виробів Березненко Сергій Миколайович.

В олімпіаді зі спеціальності «Конструювання та технологія швейних виробів» цього року брали участь 16 студентів з п’яти вузів України:

• Мукачівського державного університету на чолі зі старшими викладачами кафедри легкої промисловості і професійної освіти Матвійчук Світланою Салманівною та Коваль Тетяною Володимирівною;
  • Хмельницького національного університету на чолі з доцентами кафедри технології і конструювання швейних виробів Кулєшовою Світланою Геннадіївноюта Захаркевич Оксаною Василівною;
  • Української інженерно-педагогічної академії на чолі з старшим викладачем кафедри технологій і дизайну Гончаровою Оксаною Миколаївною;
  • Київського національного університету культури і мистецтв на чолі з завідувачем кафедри дизайн одягу Пенчук Олександрою Петрівною;
  • Київського національного університету технологій та дизайну.

Зі спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів» з трьох вузів України та один вуз із Республіки Білорусь також 16 студентів брали участь в олімпіаді:

• Мукачівського державного університету на чолі з старшим викладачем кафедри легкої промисловості і професійної освіти Хімич Валентином Івановичем;
  • Хмельницького національного університету на чолі з доцентом кафедри технології і конструювання виробів із шкіри Михайловською Оксаною Анатоліївною;
  • Київського національного університету технологій та дизайну;
  • Вітебського державного технологічного університету (Білорусь) (online).

До складу журі увійшли представники із семи вузів — учасників олімпіади

Абсолютні переможці олімпіади були визначені за умови виконання усіх видів робіт конкурсного завдання олімпіади.

Призерами олімпіади стали:

зі спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів»

І місце – Северіна Єлізавета Андріївна (Київський національний університет технологій та дизайну);

ІІ місце – Старенька Інна Василівна (Хмельницький національний університет);

ІІІ місце – Білей Валентина Іванівна (Мукачівський державний університет).

Команда спеціальності Конструювання та технології швейних виробів МДУ з д.т.н., професором Березненко С.М. та к.т.н. Матвійчук С.С.

Білей Валентина Іванівна –  ІІІ загальне призове місце  та ІІ місце у номінації «Конструкція», ІІІ місце у номінаціях «Технологічна креативність», «Оригінальність рішення», «Макет»

Роман Олександра Олександрівна – ІІІ місце у номінації «Ідея»

Юрак Христина Іванівна  – ІІ місце у номінації «Ідея»

Переможці спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів»

І місце – Власенко Алла Юріївна (Київський національний університет технологій та дизайну);

ІІ місце  –  Мелимука Вікторія Іванівна (Хмельницький національний університет);

ІІІ місце  –  Поштак Інесса Владиславівна (Мукачівський державний університет).

Поштак Інесса Владиславівна –  ІІІ загальне призове місце  та І місце у номінації «Технологічне рішення»

Козьма Іванна Янівна  – ІІ місце у номінації «Технологічне рішення»

Коверзнева Каріна ОлегівнаІІ місце у номінації «Комп’ютерна технологія»

Гавриш Марія Іванівна – ІІІ місце у номінації «Якісне виконання

графічної частини»

Пекар Сергій Сергійович ІІІ місце у номінації «Оригінальність конструктивного рішення»

Команда спеціальності

«Проектування взуття та галантерейних виробів» МДУ

з керівником к.т.н. Хімич В.І.

Учасники та керівники Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів»

Виконання конкурсного завдання олімпіади учасниками.