Вже вісімнадцятий рік поспіль на базі Київського національного університету технологій та дизайну проходить Всеукраїнська студентська олімпіада із спеціальності «Конструювання та технологія швейних виробів» та сімнадцятий рік поспіль — Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів».

На урочистому відкритті 17 квітня 2018 року зі вступним словом до учасників звернулась голова оргкомітету олімпіади, проректор з освітньої діяльності Гаркавенко Світлана Степанівна. Також учасників привітали декан факультету індустрії моди Зубкова Людмила Іванівна та голова журі олімпіади, завідувач кафедри технології та конструювання швейних виробів Березненко Сергій Миколайович.

В олімпіаді зі спеціальності «Конструювання та технологія швейних виробів» цього року брали участь 16 студентів з п’яти вузів України:

• Мукачівського державного університету на чолі зі старшими викладачами кафедри легкої промисловості і професійної освіти Матвійчук Світланою Салманівною та Коваль Тетяною Володимирівною;
  • Хмельницького національного університету на чолі з доцентами кафедри технології і конструювання швейних виробів Кулєшовою Світланою Геннадіївноюта Захаркевич Оксаною Василівною;
  • Української інженерно-педагогічної академії на чолі з старшим викладачем кафедри технологій і дизайну Гончаровою Оксаною Миколаївною;
  • Київського національного університету культури і мистецтв на чолі з завідувачем кафедри дизайн одягу Пенчук Олександрою Петрівною;
  • Київського національного університету технологій та дизайну.

Зі спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів» з трьох вузів України та один вуз із Республіки Білорусь також 16 студентів брали участь в олімпіаді:

• Мукачівського державного університету на чолі з старшим викладачем кафедри легкої промисловості і професійної освіти Хімич Валентином Івановичем;
  • Хмельницького національного університету на чолі з доцентом кафедри технології і конструювання виробів із шкіри Михайловською Оксаною Анатоліївною;
  • Київського національного університету технологій та дизайну;
  • Вітебського державного технологічного університету (Білорусь) (online).

До складу журі увійшли представники із семи вузів — учасників олімпіади

Абсолютні переможці олімпіади були визначені за умови виконання усіх видів робіт конкурсного завдання олімпіади.

Призерами олімпіади стали:

зі спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів»

І місце – Северіна Єлізавета Андріївна (Київський національний університет технологій та дизайну);

ІІ місце – Старенька Інна Василівна (Хмельницький національний університет);

ІІІ місце – Білей Валентина Іванівна (Мукачівський державний університет).

Команда спеціальності Конструювання та технології швейних виробів МДУ з д.т.н., професором Березненко С.М. та к.т.н. Матвійчук С.С.

Білей Валентина Іванівна –  ІІІ загальне призове місце  та ІІ місце у номінації «Конструкція», ІІІ місце у номінаціях «Технологічна креативність», «Оригінальність рішення», «Макет»

Роман Олександра Олександрівна – ІІІ місце у номінації «Ідея»

Юрак Христина Іванівна  – ІІ місце у номінації «Ідея»

Переможці спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів»

І місце – Власенко Алла Юріївна (Київський національний університет технологій та дизайну);

ІІ місце  –  Мелимука Вікторія Іванівна (Хмельницький національний університет);

ІІІ місце  –  Поштак Інесса Владиславівна (Мукачівський державний університет).

Поштак Інесса Владиславівна –  ІІІ загальне призове місце  та І місце у номінації «Технологічне рішення»

Козьма Іванна Янівна  – ІІ місце у номінації «Технологічне рішення»

Коверзнева Каріна ОлегівнаІІ місце у номінації «Комп’ютерна технологія»

Гавриш Марія Іванівна – ІІІ місце у номінації «Якісне виконання

графічної частини»

Пекар Сергій Сергійович ІІІ місце у номінації «Оригінальність конструктивного рішення»

Команда спеціальності

«Проектування взуття та галантерейних виробів» МДУ

з керівником к.т.н. Хімич В.І.

Учасники та керівники Всеукраїнської студентської олімпіади з спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів»

Виконання конкурсного завдання олімпіади учасниками.