П’ятий день «Літньої школи»

П’ятий день «Літньої школи» добіг кінця. Що ж він дав нашим учасникам? В першій половині дня вони продовжили розвивати свої комунікативні здібності та вміння спілкуватися англійською мовою, адже у них була можливість відвідати майстер-клас на тему «Ми спілкуємось в соціальних мережах. А чи не виникають у нас проблеми з перекладом? Базова термінологія соціальних мереж». Заявлена тема тренінгу є цікавою для учасників. Саме тому під час майстер-класу всі були активними, емоційними і швидко включилися в діалог. Після цього учасники відвідали психологічний тренінг, який тісно пов’язаний з вчорашнім заняттям. Діти вивчили та проробили нюанси спілкування, погралися в психологічні ігри, в яких і використали здобуті знання.

В другій половині дня із школярами було проведено майстер-клас «Імідж ділової людини», на якому учасники навчилися правильно підбирати гардероб для себе. І наприкінці цього дня з дівчатами було організований танцювальний майстер-клас, а з хлопцями – футбол.