Рейтингові списки вступників на Вступ.Освіта.UA (https://vstup.osvita.ua/)

З 16 липня запрацювала база даних Інформаційної системи «Вступ. Освіта. ua», що інформує вступників про умови вступу та хід вступної кампанії до закладів вищої освіти України.

Інформаційна система надає інформацію про більше ніж 68000 конкурсних пропозицій від 1150 університетів, інститутів, академій, коледжів та технікумів України, що здійснюють прийом вступників для здобуття ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра або магістра.

На сайті інформаційної системи доступна інформація про:

• конкурсні предмети для вступу на ту чи іншу спеціальність, ліцензовані обсяги, коефіцієнти, що застосовуються до конкурсних балів вступника тощо;
  • актуальна контактна інформація навчальних закладів, а також файли з умовами прийому до закладу вищої освіти;
  • статистична інформація вступної кампанії 2017 року, що допоможе абітурієнтам зорієнтуватися та оцінити можливості вступу на бюджет    на ту чи іншу спеціальність закладу освіти.