Розширюємо горизонти співпраці

Факультет економіки, управління та інженерії вітає доцента кафедри фінансів к.е.н. Нестерову Світлану Василівну з успішним проходженням міжнародного науково-педагогічного стажування у Західно-Фінляндському Коледжі (м. Гуйттінен). Це один із найстаріших вищих навчальних закладів Фінляндії, найбільший осередок у країні з вивчення англійської мови як іноземної. Місія Західно-Фінляндського Коледжу полягає у підтримці студентів у досягненні особистих, культурних та освітніх цілей у відповідності до принципів безперервного навчання та інтернаціоналізації освіти.

В рамках стажування учасники мали можливість ознайомитися з системою освіти у Фінляндії, відвідати департамент освіти м. Гуйттінен, навчальні заклади різного рівня середньої освіти, а також Університет прикладних наук Satakunta. Стажування дало змогу не тільки забезпечити інформаційний обмін та розширити наукові контакти, але й пройти інтенсивний курс англійської мови.

В мерії м. Гуйттінен

Університет прикладних наук Satakunta (SAMK)

Навчання в Lansi-Suomen Opistо з нейтів-спікером із Ірландії Керіс Туртіаінен

Категорії: кафедра фінансів