Шановні вступники до магістратури спеціальностей 053 «Психологія», 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм»

Нагадуємо Вам, що вступники на другий (магістерський) рівень спеціальностей 053 «Психологія», 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм», складають єдиний вступний іспит з іноземної мови (англійської, німецької, французької та іспанської мов), який передбачає використання організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання і вступне фахове випробування в університеті.

Реєстрація вступників для проходження єдиного вступного іспиту з іноземної мови триватиме з 14 травня по 05 червня 2018 року. Її здійснюватиме приймальна комісія закладу вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Учасник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру оцінювання якості освіти буде створено інформаційну сторінку «Кабінет учасника єдиного вступного іспиту з іноземної мови». Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листа та пін-кодом, указаним у ньому.

Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводиться 11 липня 2018 року. Початок процедури о 10:00 год. Допуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 год. до 09:50 год. к.ч.

Для входу до пункту тестування учасник має пред’явити:

• екзаменаційний листок;
  • документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустку.

Результати основної сесії єдиного вступного іспиту з іноземної мови будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника єдиного вступного іспиту з іноземної мови» не пізніше 14 календарних днів із дня їх проведення.

Для вступників, які вступають на другий (магістерський) рівень спеціальностей 053 «Психологія», 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм» на умовах перехресного вступу передбачається проходження додаткового фахового випробування у формі співбесіди. Додаткове фахове випробування проводиться Мукачівським державним університетом з 14 по 31 травня 2018 року. Після здачі додаткового фахового випробування вступники мають право реєструватися для проходження єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Більше інформації щодо проведення єдиного вступного іспиту з іноземної мови можна отримати у Приймальній комісії Мукачівського державного університету.