Шостий день “Літньої школи”

Шостий день почався майстер-класом із англійської мови на тему «О! Я тільки-но влаштувався на роботу, а вже хочу професійного зросту. Мотивація досягнення успіху». Даний майстер-клас не тільки розвивав вміння учасників вільно використовувати свій словниковий запас з іноземної мови, а й подолати комунікативні бар’єри, розкрити своє «Я». Продовжив роботу над цими якостями і тренер на психологічному тренінгу. Адже учасники вчилися проявити свою креативність. Не боятися проявити себе у незвичних ситуаціях, бути смішними, не такими як усі. Також цікавим був для школярів майстер-клас із архітектоніки.

І на завершення цього дня учасникам «Літньої школи» було запропоновано цікавий, захоплюючий, пізнавальний квест по місту. Гравцям давалися різні загадки і підказки, за допомогою яких вони переходили від однієї точки заданого маршруту в наступну, отримуючи за це приємні сюрпризи. Учасники успішно пройшли всі етапи квесту і отримали від цього багато позитивних емоцій, так як підказки були цікавими, оригінальними і носили пізнавальний характер.