11 травня у конференцзалі Мукачівського державного університету відбулося нагородження студентів МДУ, які досягли у 2016/2017 н.р. значних спортивних результатів.
На свято були запрошені головний спеціаліст управління освіти молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради Володимир Уліганець, президент Федерації американського футболу Закарпаття та президент Федерації регбі та регбіліг Закарпаття Шандор Федір Федорович. Гості привітали присутніх з їхніми досягненнями, побажали значних успіхів на спортивних аренах не тільки району, області, але й на всеукраїнському та міжнародному рівнях.
Ректор Т.Д. Щербан нагородила переможців і призерів спортивних змагань різного рівня почесними грамотами.