Студенти гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ – переможці обласних етапів мовно-літературних конкурсів

Уже традиційно студенти гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ беруть участь у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика та Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, які організовує і проводить Закарпатський інститут післядипломної освіти (Ужгород). Цьогоріч на конкурсі ім. Петра Яцика заклад представляла студентка шкільного відділення (ІІ курсу групи Б) Клопотар Аліна (викладач – Ігнатоля А.А.) та на конкурсі ім. Тараса Шевченка – студентка шкільного відділення (ІV курсу групи Ж) Дідик Яна (викладач – Кампов Н.В.).

Відрадно, що за результатами робіт обидві студентки посіли перші місця на обласному рівні серед учасників закладів вищої освіти. Щиро вітаємо дівчат із перемогою і бажаємо подальших успіхів на всеукраїнському етапі!