Студенти Гуманітарно-педагогічного коледжу Мукачівського державного університету – переможці Міжнародного фестивалю

9 – 10 лютого 2019 року у Львові проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Нова ера талантів –  2019»

Студенти музичного відділення Гуманітарно-педагогічного коледжу Мукачівського державного університету – переможці Міжнародного фестивалю:
Студент ІV курсу  Зейкан Олександр – Лауреат І премії у номінації естрадний вокал (соло); Лауреат ІІ премії у номінації академічний вокал (соло).

Студентка І курсу Копач Юлія – Лауреат І премії у номінації естрадний вокал (соло).
Щиро дякуємо студентам та викладачу постановки голосу Габель О.І. за високий рівень професіоналізму і майстерності! Бажаємо успіхів!