Студенти гуманітарного факультету святкували Міжнародний день щастя

«Щастя схоже на метелика. Чим більше ловиш його, тим більше воно вислизає. Але, якщо ви звернете свою увагу на інші речі, воно прийде й тихенько сяде вам  на плече», – саме ці слова стали епіграфом та провідною думкою  заходу, присвяченого Міжнародному дню щастя. Студенти гуманітарного факультету вирішили відзначити цей день у незвичному форматі, а саме організували Круглий стіл, кожний учасник якого ділився пізнавальними цікавинками на тему щастя. Що таке щастя? Звідки воно взялось? Як його досягти? На всі ці запитання студенти отримали відповіді під час Круглого столу. Більше того, мали змогу дізнатись, що саме впливає на рівень ендорфіну в організмі людини та послухати цікаві притчі та афоризми про щастя. В кінці заходу усіх чекав приємний сюрприз – студентка спеціальності «Музичне мистецтво» вражала всіх присутніх своєю чарівною грою на скрипці.

День щастя вдався!