Студенти МДУ – призери Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів»

5-7 квітня 2017 р.  на базі Київського національного університету технологій та дизайну відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів»,  в якій прийняли участь студенти 6 вишів України:

• Київський університет технологій та дизайну;
  • Хмельницький національний університет;
  • Мукачівський державний університет;
  • Українська інженерно-педагогічна академія (м. Харків);
  • Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну ім. С. Далі (м. Київ);
  • Київський національний університет культури та мистецтв.

Змагання  тривали 2 дні,  під час яких студенти  повинні були виконати ряд  завдань професійного спрямування, за результатами яких і було визначено переможців. Так, призерами олімпіади стали:

І місце – Красуліна  Анастасія Сергіївна (Київський національний університет технологій та дизайну);
ІІ місце – Чорба Лілія Іванівна (Мукачівський державний університет);
ІІІ місце – Тітаренко Анастасія Сергіївна (Хмельницький національний університет).

Окрім призового місця, учасниці від МДУ вибороли нагороди  у наступних номінаціях:

Романюк Тетяна Володимирівна (гр. КТШВ-41) – І місце у номінації «Патентна новизна», ІІ місце у номінації «Технологія»;

Чорба Лілія Іванівна (гр. КТШВ-41) – ІІ місце у номінаціях «Композиція принта» та «Технологія», ІІІ місце у номінації  «Технічне моделювання» ;

Шовкопляс Леся Олександрівна (гр. КТШВ-41) – ІІ місце у номінації «Сучасність принта», ІІІ місце у номінаціях «Конструкція» та «Технологічна досконалість» .

Приємно відмітити, що наша команда на Всеукраїнській олімпіаді впевнено завоювала 2-ге командне місце.

Приємною несподіванкою для учасників олімпіади стало нагородження цінними подарунками від кластера легкої промисловості. Так, креативний директор ООО «Текстиль – Контакт» Щетинина Галина вручила цінні сертифікати переможцям.  Найкращий  принт за результатами оцінювання був надрукований на тканині і вручений переможниці олімпіади в даній номінації від бренду “Helissen”, власницею якого є українська дизайнер принтів та одягу, аспірантка КНУТД Цимбал Альона. Студентка МДУ Шовкопляс Леся, за сучасність розробленого принта була відзначена також цінним подарунком від бренду “Helissen”.

Запам’ятаються надовго студентам і організовані для них екскурсії на ПАТ Швейна фабрика «Воронін»,  шоу-рум “Helissen” Цимбал Альони та Студентський будинок моди КНУТД.

Вітаємо команду переможців та викладачів спеціальності «Конструювання та технології швейних виробів» з гідним представленням МДУ на всеукраїнському рівні професійної підготовки та бажаємо подальших творчих та наукових здобутків!