Студенти МДУ серед найкращих фінансових менеджерів України!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 1495 від 09.12.2016 р. з метою подальшого підвищення якості підготовки фахівців, системного вдосконалення навчального процесу, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання 6-7 квітня 2017 р. на базі Луцького національного технічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент». У 2017 році перевірити свої знання з фінансового менеджменту спробували понад 120 студентів із 50 вищих навчальних закладів України.

Серед найкращих учасників гідне місце зайняли магістранти факультету економіки, управління та інженерії МДУ. Михайло Фозекош виборов призове ІІІ місце, а Михайло Лендел довів, що найкращі фінансові аналітики навчаються саме у Мукачівському державному університеті!

Отриманий результат став наслідком наполегливої спільної роботи студентів та доцента кафедри фінансів к.е.н. Нестерової Світлани Василівни, яка готувала призерів до участі в олімпіаді.

Щиро радіють за своїх студентів викладачі кафедри фінансів та весь факультет економіки, управління та інженерії. Результати олімпіади та отримані грамоти засвідчують високий рівень викладання та підготовки економістів в МДУ!