Студенти Мукачівського державного університету розпочали безкоштовне семестрове навчання у Польщі

З жовтня 2018 року 13 студентів Мукачівського державного університету розпочали реалізацію семестрової Програми академічної мобільності в Гуманістично-природничому університеті ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Польща).

Дана Програма дає можливість нашим студентам безкоштовно вивчати протягом 3 місяців фахові дисципліни в Академії. Учасники Програми – студенти спеціальностей «Філологія (англійська)», «Туризм», «Психологія», «Початкова освіта».

На інавгурації 2018-2019 навчального року в Гуманістично-природничому університеті ім. Яна Длугоша серед почесних гостей були присутні представники Мукачівського державного університету на чолі з ректором Тетяною Щербан.

Детальніше: http://www.ujd.edu.pl/news/view/nowy-rok-akademicki-rozpoczety-pierwsza-inauguracja-w-uniwersytecie

З усіма вишами-партнерами укладені та активно втілюються двосторонні угоди  про співпрацю в наукових, навчальних, культурних напрямках. Відповідно до цих угод щороку проходять викладацькі та студентські обміни, стажування, спільні дослідження, конференції тощо. Студенти МДУ вже не перший рік отримують білатеральні (подвійні) дипломи міжнародного зразка.

Впродовж 2018-2019 навчального року в Гуманістично-природничому університеті імені Яна Длугоша пройдуть семестрове навчання 30 студентів Мукачівського державного університету. Друга група студентів поїде до Польщі в березні.

Набір учасників Програми за спеціальностями «Практична психологія», «Туризм», «Менеджмент», «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Філологія (Англійська)», «Музичне мистецтво» на другий семестр 2018/2019 навчального року триває до 10 листопада 2018 року.

Всім бажаючим звертатись у міжнародний відділ!