Студенти Мукачівського державного університету святкували прихід весни

Хоч і на вулиці лютий мороз, але ми, студенти МДУ, вже вкотре не зраджуємо своїм традиціям і святкуємо прихід весни. Кожного року  шукаємо все більш творчі та креативні способи святкування. Цього року захід розпочався весняним ярмарком, на якому кожний охочий міг почастувати себе смачними солодощами – кексами, цукерками,  тістечками із цікавими й несподіваними передбаченнями, а  також придбати власноруч виготовлені вироби та вітальні листівки, щоб порадувати себе й своїх близьких. До святкування також долучились викладачі нашого університету, які радісно вітали студентів зі святом. Перший день весни минув у дружній атмосфері, фойє нашого університету було наповнене усмішками, привітаннями й ароматом запашної кави.